StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Flexibilita a pohodlie vďaka podlahovému vykurovaniu

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

Ako postupovať pri získaní dotácie

Ako postupovať pri získaní dotácie

1. Konzultujte riešenie so špecialistom

Uistite sa, že spĺňate podmienky na udelenie dotácie. Vyžiadajte si u nás technickú konzultáciu, ochotne Vám poradíme pri výbere najvhodnejšieho riešenia. V tomto kroku získate aj zhotoviteľa, ktorý Vám dodá a odborne namontuje vybrané riešenie. Neodporúčame kupovať tovar samostatne a až potom hľadať zhotoviteľa. Dotáciu môžete totiž uplatniť len z faktúry zhotoviteľa a samostatným nákupom by ste tak o väčšinu dotácie prišli.

2. Požiadajte o poukážku u SIEA

Po výbere zhotoviteľa a nastavení konkrétneho riešenia aj s cenovou ponukou môžete požiadať o poukážku na tejto stránkePrichystajte si aj všetky údaje o nehnuteľnosti, na ktorú chcete umiestniť zariadenie, vrátane údajov z katastra nehnuteľností. V žiadosti je potrebné uviesť katastrálne územie, súpisné číslo nehnuteľnosti uvedené na liste vlastníctva a číslo listu vlastníctva. Zmluvu o poskytnutí príspevku spolu s poukážkou Vám SIEA doručí do 30 dní.

Upozornenie: Po vyplnení formulára bude na váš email odoslaná potvrdzujúca správa. Ak v emailovej správe kliknete na "POTVRDIŤ", budete môcť podať novú žiadosť o vydanie poukážky na dotáciu najskôr po uplynutí 30 dní! Potvrdzujte preto iba žiadosť, ktorou ste si 100% istý. Ak potrebujete opraviť údaje vo Vašej žiadosti, ignorujte odkaz "POTVRDIŤ" v emailovej správe, ktorú ste dostali a vyplňte si novú žiadosť.

3. Uplatnite poukážku u zhotoviteľa

Platnosť poukážky je len 30 dní od jej vydania. Do tejto lehoty ju musí zhotoviteľ zaregistrovať v SIEA a do 6 mesiacov od tohto dátumu požiadať o jej preplatenie, dôležitý je preto včasný výber vhodného zhotoviteľa aj určenie termínu inštalácie.


Vyžiadajte si u nás technickú konzultáciu, ochotne Vám poradíme pri výbere najvhodnejšieho riešenia.

 

chcem uplatniť poukážku na dotáciu

NAPÍŠTE NÁM

Ďakujeme za Váš záujem, budeme vás kontaktovať čo najskôr.