StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Flexibilita a pohodlie vďaka podlahovému vykurovaniu

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

INFOSERVIS

Tepelné čerpadlá a klimatizácie DAIKIN - jednotka na európskom trhu
Ako HCE partner DAIKIN vám poskytujeme odborné služby najvyššej kvality pri príprave projektu, poradenstve pri výbere zariadenia a inštalácii tepelných čerpadiel a klimatizácií tejto špičkovej japonskej značky.
HITACHI - Pri východe slnka vidno znamenie príchodu lepšej budúcnosti
100-ročná firemná história, 900 dcérskych spoločností, približne 350-tis. zamestnancov a produkcia vyše 20000 výrobkov top kvality a dlhej životnosti. S HITACHI získate optimálny pomer cena-výkon a zodpovedný prístup k životnému prostrediu.
Panasonic - špička vo vykurovaní a chladení
Panasonic ponúka ekologické a smart zariadenia pre udržateľný životný štýl . Vytvára bezpečnú spoločnosť s čistou energiou vo viac ako 120 krajinách sveta. Patrí medzi popredných výrobcov zariadení v oblasti vykurovania a chladenia
Čistý vzduch bez vírusov s technológiami Daikin
Nedávno prebehlo v Institut Pasteur de Lille vyhodnotenie účinnosti čističiek vzduchu Daikin proti respiračným vírusom. Podľa testov vykonaných v laboratóriách tohoto inštitútu, sú čističky vzduchu Daikin...
Získajte 3D vizualizáciu vybraného Daikin zariadenia u vás doma
Získajte reálnu vizualizáciu Daikin zariadenia vo vami zvolenom priestore. Vyskúšajte mobilnú aplikáciu Daikin 3D, pomocou ktorej si jednotku virtuálne umiestnite kamkoľvek.
Oplatí sa investovať do tepelných čerpadiel?
Prvou podstatnou vecou, ktorú je potrebné si uvedomiť je, že tepelné čerpadlá môžu mať značné počiatočné náklady na inštaláciu a že inštalácia tepelného čerpadla môže byť technicky náročná.
Máte záujem o poukážku v projekte Zelená domácnostiam 2022?
O poukážku na tepelné čerpadlá môžete požiadať už v pondelok 16. mája o 15.00. Suma vyčlenená na toto kolo je 15 mil. eur. Vďaka navýšeniu financií na dva druhy vykurovacích zariadení, budú môcť získať podporu pravdepodobne všetci záujemcovia.
Mimoriadne kolo dotácií na tepelné čerpadlá - 1,7 milióna €
V projekte Zelená domácnostiam II, je na 8. septembra o 15:00 naplánované mimoriadne kolo dotácií na tepelné čerpadlá.
Showing 1 to 8 of 67 (1 Pages)