StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

Klimatizácia Daikin Emura White OH

DAIKIN EMURA

Nové

Spojenie krásy a technických parametrov si jednoducho zamilujete! Tento víťaz ocenenia Reddot za rok 2014 bol navrhnutý v Európe spĺňa estetické požiadavky náročných klientov. Vďaka filtrácii vzduchu odstráni až 97% alergénov, preto dýchate iba zdravý, čistý vzduch.

Viac detailov

2,5 kW
3,5 kW

2 130,78 € S DPH TCH SPACE Žilina

Technické detaily
Popis produktu

Spojenie elegancie a top technológií

Daikin Emura je zmesou elegantného dizajnu s najmodernejšej technológie, ktorá dokonale kombinuje tvar s elegantnou povrchovou úpravou v matno-kryštálovo bielej farbe a funkčnosť, aby vytvorila ikonu medzi súčasnými klimatizačnými jednotkami. Geniálne spojenie krásy a technických parametrov si jednoducho zamilujete!

Tento víťaz ocenenia Reddot za rok 2014 bol navrhnutý v Európe spĺňa estetické požiadavky náročných klientov. Vďaka filtrácii vzduchu odstráni až 97% alergénov, preto dýchate iba zdravý, čistý vzduch. Inteligentné oko rozpozná výskyt osôb a chráni Vás tak pred nepríjemným pocitom prievanu. Zariadenie má vysokú energetickú účinnosť do A+++. Vďaka unikátnej technológii voľne visiaceho výmenníka sa zlepšil cyklus rozmrazovania, čím sú prevádzkové náklady nižšie a nehromadí sa žiadny ľad. Zaručený vykurovací výkon aj pri nízkych vonkajších teplotách, až do -25° C

Inteligentné oko

Snímač pohybu nasmeruje prúdenie vzduchu mimo zóny miestnosti, kde sa práve nachádza človek. Ak sa v miestnosti nenachádzajú žiadne osoby, jednotka sa automaticky prepne do energeticky úsporného režimu. Energeticky úsporná prevádzka počas pohotovostného režimu znižuje spotrebu prúdu o približne 80% pri prevádzke v pohotovostnom režime. Ak vnútorná jednotka na viac ako 20 minút nerozpozná prítomnosť osôb v miestnosti, automaticky sa prepne do režimu úspory prúdu.

Je veľmi tichá

Vnútorné jednotky Daikin sú veľmi tiché. Takisto je zaručené, že vonkajšie jednotky nerušia ticho okolia.  Tichá prevádzka vnútornej a vonkajšej jednotky sa dá ešte umocniť tlačidlom „Silent“ na diaľkovom ovládači, ktorý zníži prevádzkovú hlučnosť vnútornej a vonkajšej jednotky o ďalšie 3 dB(A), čím zabezpečí tiché prostredie pre okolie aj pre vás.

Dokonalé prúdenie vzduchu

3-D prúdenie vzduchu predstavuje kombináciu funkcie horizontálneho a vertikálneho otáčania tak, aby prúd horúceho alebo studeného vzduchu cirkuloval až do rohov veľkých priestorov. Zvislá a vodorovná automatická oscilácia umožňuje zvoliť automatický zvislý alebo vertikálny pohyb klapiek vypúšťania vzduchu pre účinné rozloženie vzduchu a teploty po celej miestnosti.

Pohodlné ovládanie s časovačom

Ovládanie klimatizácie je možné cez Online ovládač cez aplikáciu, Infračervené diaľkové ovládanie, Diaľkové ovládanie s káblom a Centralizované ovládani. 24-hodinový časovač a týždenný časovač he možné nastaviť na spustenie kúrenia alebo chladenia kedykoľvek na základe denného alebo týždenného nastavenia. Jednotka sa po výpadku prúdu automatický reštartuje s pôvodnými nastaveniami.

Ďalšie výhody

  • Režimy klimatizácie: Econo, Režim nočného nastavenia, Iba ventilátor, Režim komfortu, Výkonný režim
  • Automatické prepínanie chladenia-ohrievania automaticky zvolí režim ohrievania alebo chladenia, aby sa dosiahla nastavená teplota.
  • Suchý program umožňuje znížiť úroveň vlhkosti bez kolísania teploty v miestnosti.
  • Deodorizačný titánium apatitový filter zachytáva prachové častice zo vzduchu a škodlivé organické chemické látky, ako sú baktérie, vírusy a alergény a rozkladá pachy, napríklad z tabakových výrobkov a domácich zvierat.

Viacmodelové zostavy

K jednej vonkajšej jednotke je možné pripojiť viac vnútorných jednotiek, aj ak majú rôzne výkony. Všetky vnútorné jednotky je možné prevádzkovať jednotlivo v rámci rovnakého vykurovacieho alebo chladiaceho režimu.

Technické vlastnosti
Rozmery ŠxVxH [mm]998×303×212
Hmotnosť [kg]12
Prevádzkové napätie [V]230 (1-faza)
Hladina akustického tlaku [dB]19 dBA
FarbaBiela
Trieda energetickej účinnostiA+++
Prevádzkový rozsah chladenie [°C]-10/+46
Prevádzkový rozsah vykurovanie [°C]-25/+18
Umiestnenienástenná
WiFi Online ControllerAno
Optimalizovaná pre vykurovanieAno
ChladivoR410A
Filter vzduchuTitánovo apatitový fotokatalytický filter na čistenie vzduchu
Path: > > > > Klimatizácia Daikin Emura White OH

Vaša otázka

Ak máte záujem o bližšie informácie k tomuto produktu, napíšte nám

(nepovinné)
*(na túto adresu Vám odošleme email)