Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

StandByMe + 500 € k tepelnému čerpadlu a záruka až 5 rokov!

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Kúp tepelné čerpadlo a vyhraj exkluzívny výhliadkový let

 

Galéria realizovaných projektov TCH Space

Nákup po telefóne

Nákup po telefóne +421 948 863 388
Pon-Pia: 8:00-16:00

Čistička a zvlhčovač vzduchu Daikin Ururu MCK75J

DAIKIN DAIKIN
na externom sklade
Znížená cena! Čistička a zvlhčovač vzduchu Daikin Ururu MCK75J Zobraziť väčšie

ČISTIČKY VZDUCHU

MCK75J

Nové

Čistička vzduchu Ururu MCK75J v sebe spája zvlhčovanie a čistenie v jednom s výkonným šesťvrstvovým systémom filtrácie:

 • vírusov, peľov a spórov plesní
 • alergénov z roztočov a zvierat
 • cigaretového dymu, zápachu a smogu
 • prachových častíc

Viac detailov

673 € S DPH TCH SPACE Žilina

-30 €

703 €

Technické detaily
Popis produktu

Čistička vzduchu Daikin Ururu so zvlhčovaním

Zabezpečí vyšší komfort dýchania nie len pre alergikov a astmatikov. Čističku vzduchu môžete ovládať pomocou diaľkového ovládania. Napriek pomerne vysoký vzduchový výkon 450 m3/hod sa hlučnosť prístroja pohybuje v nízkych hodnotách 17-50 dB. Tichý mód vás nebude rušiť ani pri spaní. Pre svoj vysoký vzduchový výkon je určená i do veľkých miestností (60 m2 alebo 150-225 m3). Odporúčame tým, ktorí ocenia čistenie a zvlhčovanie vzduchu v jednom, nízku hlučnosť, nízke náklady na prevádzku a vysoký výkon. Príslušenstvo: diaľkový ovládač, sada 6ks skladaných látkových filtrov.

Odstraňuje väčšinu obvyklých alergénov - peľ, prach, roztoče, plesne, vírusy, baktérie a ďalšie látky ako je napr. formaldehyd. Vírusy sú odstraňované pomocou nového bio-filtra za menej ako 1 minútu. Baktérie a spóry plesní sú Flash Streamerom a rozkladané po zachytení v absorpčnej vrstve fotokatalytického filtra. Dezodorácia s účinnosťou 95% eliminuuje zápach skôr ako je vzduch vrátený späť do miestnosti.

Zvlhčovanie vzduchu je možné nastaviť na stupne low, standard, high, kontinuálne. Čistička má predvolené 4 rýchlostné režimy + Turbo režim a automatický režim, pri ktorom sa prietok vzduchu automaticky prispôsobuje znečisteniu vzduchu. Ak je vzduch čistejší, je prietok vzduchu menší a tým pádom je spotreba energie nižšia. Špecifický je tzv. peľový režim, ktorý vytvorí jemnú turbulenciu vzduchu v miestnosti, tak aby bol peľ zachytený skôr ako dopadne na podlahu. Čistička obsahuje prachový, pachový senzor, časovač pre vypnutie na 1, 2 a 4 hodiny, indikátory výmeny filtra a čistenia a detskú poistku.

Flash Streamer odstráni roztoče, peľ, plesne...

Vďaka unikátnej technológii Flash Streamer, vyvinutej spoločnosťou Daikin, dosahuje vyššiu účinnosť čistenia vzduchu. Odstráni až 99,6% ťažkých alergénov ako sú roztoče, peľ, plesne... Účinne odstraňuje cigaretový dym, zápach z cigariet a nepríjemné zápachy. Jednotka Flash Streamer generuje vysokorýchlostné elektróny, ktoré účinne rozkladajú chemické zlúčeniny ako sú pachy a formaldehydy do neškodných vedľajších produktov. Nano-fotokatalyzátorový TIO2 filtr spoločne s jednotkou Flash Streamer rozkladá nebezpečné plyny a je 300× účinnejší než aktívne uhlíkové filtre. Je schopný rozložiť 114 druhov znečišťujúcích a škodlivých plynov bez vytvárania druhotného znečisťovania. Flash Streamer tiež podporuje fotokatalytickú reakciu na ploche titanového apatytového fotokatalytického filtra, ktorý odstraňuje baktérie a vírusy. Tento filter má schopnosť vlastnej regenerácie, vďaka procesu samočistenia nie je prakticky nutné filter meniť.

Ionizátor vzduchu - vzduch ako pri mori

Vytvára veľké množstvo záporných iontov a tým urýchľuje zhlukovanie a sedimentáciu prašných častíc z ovzdušia. Ovzdušie je tak vďaka generátoru iontov nie len čisté, ale aj svieže.

Zvlhčovanie vzduchu po celú noc

Zvlhčovač vzduchu v čističke dosahuje výkon 0,6 l/h. Funkcia zvlhčovača je žiadaná predovšetkým behom vykurovacej sezóny, kedy hlavne v nových bytoch a domoch dochádza k výraznému poklesu vlhkosti vzduchu, čo je jednou z príčin častejšieho výskytu ochorení dýchacieho aparátu. Objem nádrže na vodu je 4 litre a tak vystačí na celonočnú prevádzku pri najvyššom výkone.

Dokonalá viacnásobná filtrácia vzduchu

 • Prachový predfilter (obsahuje katechin) pre zachytávanie väčších prachových častíc a chlpov, umývateľný
 • Skladaný látkový filter pre zachytávanie jemných prachových častíc
 • Dezodorizačný katalyzátor - uhlíkový filter pôsobí proti biologickým a anorganickým pachom (napr. cigaretový dym)
 • Aktívny Bio-Antibody filter zachytáva a odstraňuje vírusy
 • Flash Streamer - odstraňuje baktérie a vírusy
 • Plazmový ionizátor (umývateľný filter)
 • Odparovací filter vo zvlhčovači

Hlavné výhody čističky vzduchu Daikin Ururu

 • Nízke nároky na údržbu - zásoba skladacích filtrov na 6 rokov už v balení
 • Vysoký prietok vzduchu - 450 m3/h v režime Turbo
 • Veľmi tichý chod - 17 dB v tichom režime
 • Plochý panel s ľahkým čistením
 • Certifikacia TÜV Nord Testing Laboratory pre vnútornú hygienu vzduchu

Pre koho je čistička vzduchu vhodná?

 • Pre alergikov a astmatikov. Odstráni zo vzduchu všetky alergény z roztočov a zvierat, škodlivé chemické látky a prach. Zabezpečí tak úplný domáci komfort
 • Pre rodiny - zničí baktérie a vírusy, chlpy zvierat, plesne, peľ a odstráni nežiadúce pachy. Pomáha tak chrániť Vás a vašich blízkych pred chorobami prenosnými vzduchom
 • V kancelárii zamedzí šíreniu chorôb a stará sa o zdravé prostredie v priestoroch zo zvýšeným počtom ľudí
 • Pre každého kto dbá o svoje zdravie, zdravie svojich blízkych, chce predchádzať chorobám a preferuje prevenciu pred samotným riešením následkov chorôb. Predchádzajte vzniku chorôb vo Vašej rodine, venujte sa prevencii, pozitívnemu mysleniu, znížte tak počet návštev u lekára a konzumáciu liekov

Technické vlastnosti
Max. prietok vzduchu [m3/h]450
Rozmery ŠxVxH [mm]395x590x268
Hmotnosť [kg]11
Hladina akustického tlaku [dB]17
Umiestneniesamostatne stojaca
Path: > > Čistička a zvlhčovač vzduchu Daikin Ururu MCK75J
Prílohy k produktu

Máte otázky k tomuto produktu?